להזמנת אירוע

מחפשים פעילות אתגרית לילדים?

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם שם

  הזמנת אירוע

  מתחם נינג'ה סיטי – אתכם בכל אירוע

  כולנו אוהבים לחגוג, בין אם מדובר בילדים ועד אלינו המבוגרים, כל סיבה טובה ונכונה לחגיגה. אנחנו בנינג'ה סיטי אוהבים לראות אתכם חוגגים ומבלים, ולכן החלטנו לפתוח את המתחם המיוחד שלנו, לאירועים שלכם. החלטתם לחגוג לילד יום הולדת? למה שתעשו זאת בבית שלכם עם כל הבלגן והלכלוך? תוכלו להביא את כל החגיגה למתחם שלנו, כך הילדים יוכלו ליהנות מחגיגה לא שגרתית, אליה לא תצטרכו להזמין מפעילים, לחשוב על מקום שיספיק גם לילדים וגם להורים, לדאוג לכל הקישוט וההפקה מסביב, אנחנו פה עבורכם ובתאום אתכם נדאג לכל הדרוש על מנת שיהיה לכם אירוע בלתי נשכח ללא כל מאמץ מצדכם.

  לא רק ילדים חוגגים

  עם הופעת טרנד הנינג'ה, התמכרו לתחום לא רק ילדים אלא גם מבוגרים המעוניינים להתנסות במסלול המכשולים. פניות לא מעטות בנושא זה הגיעו לאוזנינו, והחלטנו כי אנו פותחים את המתחם גם לאירועים של מבוגרים. במידה ואתם חוגגים יום גיבוש, ערב חברה, או יום הולדת לאחד מהחבר'ה, אתם מוזמנים אלינו לאירוע בלתי שגרתי שלא ישכח. כמה אנשים אתם מכירים שחגגו במתחם נינג'ה? אתם תתפלאו עד כמה זה יהפוך לממכר עבורכם, ותוכלו להיות הייחודיים שבחבורה. אצלנו תוכלו למצוא מענה לכל תכנון האירוע, מהפרט הקטן ועד הגדול.

   

  בואו לחגוג אתנו

  בשנים האחרונות הופכת תופעת ימי ההולדת והאירועים המיוחדים, להיות יותר ויותר נפוצה. לאנשים נמאס מהחגיגות הבנאליות שחוזרות על עצמן, ופני כולם לאירועים מיוחדים שלא ישכחו. כשתכננו את מתחם הנינג'ה סיטי, לקחנו את הדבר בחשבון, ודאגנו למתחם מושלם שיכול להכיל גם אירועים עד 40 איש. כל שעליכם לעשות זה לפנות אלינו ואנו נתכנן את האירוע יחד אתכם עד לפרטים הקטנים.

   

  רוצים שהילד שלכם יהפוך לנינג’ה?

  מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

   להזמנת אירוע
   קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה