להזמנת אירוע

מחפשים פעילות אתגרית לילדים?

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם שם

  תקנון

  תקנון אתר נינג׳ה סיטי

  כללי

  • אתר  נינג׳ה סיטי (להלן "האתר") מופעל ע"י חברת נינג׳ה סיטי בע"מ (להלן "החברה"), בכתובת אינטרנט www.ninjacity.co.il  למטרות פרסום ורכישת כרטיסי כניסה למתחם הנינג'ה של החברה (להלן "הכרטיסים").
  • הגלישה באתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון ותנאי שימוש אלו ("התקנון"). אנא קרא את התקנון בקפידה, שכן הגלישה באתר וביצוע פעולות בו מעידים על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון, והוא מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.
  • האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

  רכישת כרטיסים באתר

  • האתר מאפשר ללקוחות רכישה נוחה, קלה ובטוחה של הכרטיסים באמצעות האינטרנט.
  • כל כרטיס למעט גיפט-כארד מאפשר כניסה למתחם הנינג'ה של החברה בתאריך והשעה הנקובים בו בלבד (להלן "התאריך המוזמן").   
  • המחיר המופיע באתר לכל סוג של כרטיסים הינו מחיר הכרטיסים העדכני. האתר רשאי לעדכן מעת לעת את מחירי הכרטיסים המוצעים לרכישה באתר, ללא קשר למועד ביצוע רכישה באתר, וללא צורך בהודעה על כך.
  • הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי או בכל אמצעי תשלום אחר המופיע בעמוד התשלום.
  • האתר רשאי בכל עת לשנות את מגוון הכרטיסים המוצעים לרכישה באתר, להחליפם להמעיט מהם, להוסיף עליהם, וכן לשלול זכות רכישה באתר על פי שיקול דעתו וללא כל הודעה או התראה מוקדמת.

  מדיניות החזרות וביטולים

  • החזר, שינוי או ביטול כרטיס יתאפשרו בהחזר כספי או בהחלפה בטווח זמן של עד 14 יום לאחר ביצוע רכישת הכרטיסים באתר ובכל מקרה לא יאוחר משבעה ימי עסקים לפני מועד התאריך המוזמן.
  • התנאים לביטול כרטיסים שנרכשו כפופים להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

  כוח עליון

  • החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב במימוש הכרטיסים, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
  • מימוש כרטיסים שנרכשו ואין אפשרות לממשן בתאריך המוזמן עקב כוח עליון לרבות סגר ו/או הגבלות ממשלתיות יידחו למועד חדש לבחירת רוכשי הכרטיסים על בסיס מקום פנוי. 

  מדיניות פרטיות

  • הסכמה לקבלת דברי פרסומת – במועד מסירת פרטי המשתמש, לרבות הרשמה לאתר ו/או מסירת כתובת מייל ו/או בביצוע הזמנה, המשתמש מסכים ומאשר למפעילת האתר ו/או לחברה ו/או לצדדים קשורים לשלוח אליו בכל אמצעי תקשורת ועל פי שיקול דעתה הודעות מכל סוג בקשר לפעילותו ו/או לפעילות האתר ו/או לפעילות אתרים אחרים מקבוצת מפעילת האתר לרבות אתרים המופעלים ו/או מנוהלים על ידי מפעילת האתר ו/או צדדים קשורים, לרבות הצעות לרכישת נכס או שירות ו/או דיוור פרסומי מכל סוג שהוא ו/או הודעות מערכת ו/או הודעות שירות ו/או הודעות אחרות ללקוחות. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.
  • בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תבקש להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה, אנא צרו קשר עם נציג החברה באמצעי תקשורת המופיעים בסוף תקנון זה.
  • החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

  דין וסמכות שיפוט

  • פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך במחוז חיפה תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

  קניין רוחני

  • כל זכויות הקניין הרוחני באתר זה הינן רכושה הבלעדי של החברה.
  • אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

  יצירת קשר

  • בכל שאלה ו/או בירור, וכן בכל פנייה אחרת בעניין פגיעה בזכות או תוכן פוגע, יש ליצור קשר עימנו באמצעות כתובת המייל או מספר הטלפון המפורטים בדף "צור קשר" באתר: 

  א. הקדמה

  1.  הפרטיות של המבקרים באתר שלנו חשובה לנו מאוד, ואנחנו מחויבים לשמירה עליה. המדיניות הזו מסבירה מה נעשה עם הפרטים האישיים שלכם.
  2. ההסכמה לשימוש שלנו בעוגיות בהתאם לתנאים של מדיניות זו בזמן הביקור הראשון באתר שלנו, מאפשרת לנו להשתמש בעוגיות בכל פעם שאתם מבקרים באתר.

  ב. קטינים

  החברה אינה אוספת במכוון מידע אישי אודות משתמשים שגילם מתחת לגיל 18. ככל שהנך מתחת לגיל 18 ו/או אינך רשאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, אתה נדרש לקבל את הסכמתם הוריך או אפוטרופוס שלך לאיסוף המידע האישי שלך המתואר במדיניות הפרטיות. במידה ונחשפת לכך שמשתמש מתחת לגיל 18 נרשם לאתר ללא אישור כאמור, הנך מתבקש להודיע לנו על כך ללא דיחוי.

  ג. איסוף פרטים אישיים

  ייתכן שהסוגים הבאים של פרטים אישיים ייאספו, יאוחסנו, ויעשה בהם שימוש:

  1. מידע על המחשב שלכם, כולל כתובת ה-IP שלכם, מיקומכם הגאוגרפי, סוג הדפדפן והגרסה שלו, ומערכת ההפעלה;
  2. מידע על הביקורים והשימוש שלכם באתר, כולל מקור ההפניה, אורך הביקור, צפיות בעמודים, ונתיבי המעבר שלכם באתר;
  3. מידע, כמו למשל כתובת הדואר האלקטרוני שלכם, שאתם מזינים בזמן ההרשמה לאתר שלנו;
  4. מידע שאתם מזינים בזמן יצירת פרופיל באתר שלנו—לדוגמה, השם שלכם, תמונות פרופיל, מגדר, יום הולדת, מצב מערכות יחסים, תחומי עניין ותחביבים, פרטי השכלה, ופרטי תעסוקה;
  5. מידע, כמו למשל השם וכתובת הדואר האלקטרוני שלכם, שאתם מזינים על מנת ליצור מנוי להודעות הדואר האלקטרוני ו/או הניוזלטר שלנו;
  6. המידע שאתם מזינים בזמן השימוש בשירותים באתר שלנו לרבות בעת רכישת כרטיסים הכולל את השם שלכם, גילכם, הכתובת, מספר זהות, מספר הטלפון, כתובת הדואר האלקטרוני, ופרטי כרטיס האשראי שלכם, וגם שמותיהם, גילם, וכל פרט אישי אחר של קטינים שאתם משמשים אפוטרופוסים חוקיים שלהם ו/או של בני אדם אחרים; 
  7. לפני שתחשפו בפנינו את הפרטים האישיים של אדם אחר, עליכם לבקש את הסכמת האדם הזה גם עבור השיתוף וגם עבור העיבוד של אותם הפרטים האישיים לפי מדיניות זו.
  8. מידע שנוצר בזמן השימוש באתר שלנו, כולל מתי, כמה, ובאילו נסיבות אתם משתמשים בו;
  9. מידע שקשור לכל דבר שאתם רוכשים, שירותים בהם אתם משתמשים, או להעברות או לתשלומים שאתם מבצעים באתר שלנו. 
  10. מידע שאתם מפרסמים באתר שלנו בכוונה לפרסמו באינטרנט, שכולל את שם המשתמש שלכם, תמונות הפרופיל, ותוכן התגובות שלכם;
  11. מידע שנכלל במסרים שאתם שולחים לנו בדואר האלקטרוני או באמצעות האתר שלנו, כולל תוכן המסר לרבות מידע הנגזר והמשתמע מהמידע;
  12. כל סוג אחר של פרטים אישיים שאתם ממלאים באתר ו/או שולחים אלינו.

   

  ד. שימוש בפרטים האישיים שלכם

  בפרטים אישיים שנמסרו לנו דרך האתר שלנו ייעשה שימוש למטרות שצוינו במדיניות זו, או בעמודים הרלוונטיים שבאתר. ייתכן שנשתמש בפרטים האישיים שלכם למטרות הבאות:

  1. ניהול האתר והעסק שלנו;
  2. התאמה האישית של האתר עבורכם;
  3. לאפשר לכם להשתמש בשירותים הזמינים באתר שלנו;
  4. שליחה של כרטיסים וכל דבר אחר שרכשתם דרך האתר;
  5. אספקה של שירותים שרכשתם דרך האתר;
  6. שליחה של הצהרות, חשבונות עסקה, ותזכורות תשלום אליכם, ואיסוף תשלומים מכם.
  7. לשלוח לכם הודעות מסחריות שאינן שיווקיות;
  8. לשלוח לכם התראות בדואר אלקטרוני שביקשתם באופן ספציפי;
  9. שליחה של הניוזלטר שלנו אליכם בדואר אלקטרוני, אם ביקשתם זאת;
  10. שליחה של מסרים שיווקיים שקשורים לעסק שלנו והעסקים של חברות צד ג’ המשווקות על ידנו, בדואר, בדואר האלקטרוני או באמצעות טכנולוגיות דומות – אנחנו לא נספק את הפרטים האישיים שלכם ללא הסכמתכם לכל צד ג’ שהוא לצורך השיווק הישיר שלו או של כל צד ג’ אחר;
  11. אספקה של מידע סטטיסטי בנוגע למשתמשים שלנו לצד ג’ (אבל צד ג’ זה לא יוכל לזהות אף משתמש בודד לפי המידע);
  12. טיפול בבירורים ותלונות שהוגשו על ידכם או נוגעות אליכם וקשורות לאתר שלנו;
  13. לשמור על האתר שלנו מאובטח ולמנוע הונאה;
  14. אימות של היענות לתנאי השירות המכתיבים את אופן השימוש באתר (כולל ניטור של הודעות פרטיות שנשלחו דרך שירות ההודעות הפרטיות של האתר שלנו);
  15. לשלוח לך התראות למכשיר הסלולרי, לשלוח לך מסרונים ומסרים פרסומיים, להתקשר אלייך ולעדכן אותך על מוצרים ושירותים הקשורים לשירות.
  16. שימושים אחרים – אם תמסרו לנו מידע אישי לפרסום באתר שלנו, אנחנו נפרסם את המידע ונשתמש בו בדרכים אחרות בהתאם לרישיון שתספקו לנו.

   

  ה. חשיפת פרטים אישיים

  אנחנו עשויים למסור את הפרטים האישיים שלכם לכל אחד מהעובדים, המנהלים, המבטחים, היועצים המקצועיים, הסוכנים, הספקים, או קבלני המשנה שלנו, במידה סבירה וכנדרש למטרות המצוינות במדיניות זו.

  אנחנו עשויים למסור את הפרטים האישיים שלכם לכל חברה בקבוצת החברות שלנו (זה אומר כל חברות הבת שלנו, חברות אחות שלנו, חברת הגג שלנו, וכל חברות הבת שלה) לצרכי שיווק ופרסום וכנדרש למטרות המצוינות במדיניות זו.

  בנוסף אנחנו עשויים למסור את הפרטים האישיים שלכם:

  1. לפי מה שנדרש מאתנו על פי חוק;
  2. בהקשר של כל הליך משפטי קיים או עתידי;
  3. על מנת לבסס, להפעיל, או להגן על זכויותינו המשפטיות (כולל אספקה של מידע לאחרים למטרות מניעת הונאה והפחתה של סיכון אשראי);
  4. לרוכש (או הרוכש הפוטנציאלי) של כל עסק או רכוש שאנחנו רוכשים (או שוקלים לרכוש);
  5. ולכל אדם שאנחנו מאמינים במידה סבירה שעשוי לפנות לבית דין או לכל רשות מוסמכת לצורך מסירה של הפרטים האישיים בהם סביר לדעתנו שאותו בית דין או רשות יורה על מסירה של פרטים אישיים אלה.

  למעט על פי הכתוב במדיניות זו לעיל ולהלן, אנו לא נספק את הפרטים האישיים שלכם לצד ג'.

  ו. העברות נתונים בינלאומיות

  1. פרטים אישיים שאתם מפרסמים באתר שלנו או מוסרים לפרסום באתר שלנו עשויים להיות זמינים, באמצעות האינטרנט, מסביב לעולם. אנחנו לא יכולים למנוע את השימוש או השימוש לרעה במידע הזה בידי אחרים.
  2. אתם מביעים הסכמה להעברות הפרטים האישיים המתוארות בסעיף ו’ זה.

  ז. שמירת פרטים אישיים

  1. סעיף ז’ זה מפרט את תהליך ומדיניות שמירת הנתונים שלנו, המתוכננים לעזור להבטיח שאנחנו נענים לחובות המשפטיות שלנו הנוגעות לשמירה ולמחיקה של פרטים אישיים.
  2. פרטים אישיים שאנחנו מעבדים עבור כל מטרה או מטרות, לא יישמרו יותר מכמה שנדרש עבור מטרה או מטרות אלה.
  3. מבלי לגרוע מן האמור בסעיף ז-2, אנו עשויים למחוק את המידע האישי שלך מבלי להודיע לך על כך כל עוד אנו רואים שאין צורך להחזיק בו למטרות המפורטות לעיל ולהלן.
  4. על אף ההוראות שבסעיף ז’ לעיל, אנו נשמור מסמכים (כולל מסמכים אלקטרוניים) המכילים נתונים אישיים:
   1. לפי מה שנדרש מאתנו על פי חוק;
   2. אם לדעתנו המסמכים עשויים להיות רלוונטיים לכל הליך משפטי מתמשך או פוטנציאלי;
   3. על מנת לבסס, להפעיל, או להגן על זכויותינו המשפטיות (כולל אספקה של מידע לאחרים למטרות מניעת הונאה והפחתה של סיכון אשראי).

   

  ח. אבטחת הפרטים האישיים שלכם

  1. אנחנו ננקוט משנה זהירות ארגוני וטכני סביר על מנת למנוע את האבדן, השימוש לרעה, או השינוי של הפרטים האישיים שלכם.
  2. כל ההעברות הכספיות הממוחשבות שבוצעו דרך האתר שלנו יהיו מוגנות באמצעות טכנולוגיית הצפנה.
  3. אתם מכירים בכך שהשידור של מידע על פני האינטרנט אינו מאובטח מעצם היותו, ואנחנו ללא יכולים להבטיח שנתונים שנשלחים דרך האינטרנט יהיו מאובטחים.
  4. אתם אחראים על שמירת הסיסמא בה אתם משתמשים לקבלת גישה לאתר שלנו חסויה; אנחנו לא נבקש מכם את הסיסמא שלכם (למעט בזמן ההתחברות לאתר שלנו).

  ט. עוגיות

  1. האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט. עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. בדרך כלל עוגיות לא כוללות מידע שמזהה משתמשים אישית, אבל פרטים אישיים שאנחנו מאחסנים הנוגעים עליכם יכולים להיות מקושרים למידע המאוחסן והמתקבל מתוך עוגיות. באתר שלנו אנחנו עשויים להשתמש גם בעוגיות פעולה וגם בעוגיות עיקשות.
  2. באמצעות העוגיות אנחנו עשויים להשתמש בשירותי Google Analytics ו Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב ולמעקב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר, וכן כדי לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר, לשפר את נוחות השימוש באתר, לנתח את השימוש באתר, לנהל את האתר, למנוע הונאה ע"י שיפור האבטחה של האתר, להתאים אישית את האתר לכל משתמש וגם לצורך שיווק ושימוש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים;
  3. אתם יכולים לסרב לשימוש בעוגיות, לשנות את הגדרות הדפדפן שלכם כך שלא ייאספו במחשבכם "עוגיות" ויכולים גם למחוק עוגיות שכבר מאוחסנות במחשב שלכם. לחסימה של כל העוגיות בד"כ יש השפעה שלילית על נוחות השימוש באתרים רבים. אם תחסמו עוגיות ייתכן ולא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.

  י. הזכויות שלכם

  אתם יכולים להורות לנו לספק לכם כל פרט מפרטיכם האישיים שאנו מחזיקים הנוגעים אליכם; אך אספקת פרטים אלה תהיה כפופה לתנאים הבאים: תשלום של עמלה סבירה בגין טרחתנו ואספקה של ראיות הולמות עבור הזהות שלכם (לרוב נקבל צילום של הדרכון שלכם יחד עם עותק מקורי של חשבון הרכישה). אנחנו עשויים לסרב למסור פרטים אישיים שאתם מבקשים עד למידה המורשית על פי חוק.

  אתם יכולים להורות לנו בכל עת לא לעבד את הפרטים האישיים שלכם לצורכי שיווק ולבחור שייפסק כל שימוש שלנו בפרטים האישיים שלכם למטרות שיווקיות.

  הנכם זכאים לבקש לעיין ו/או לשנות ו/או לתקן אי דיוקים או שגיאות במידע אישי שנאסף עליך על ידי החברה, בכפוף להוראות החוק. 

  כדי לבקש לעיין במידע האישי שלך או לתקן או לעדכן אותו או להפסיק שימוש במידע לצרכי שיווק, אנא צור עמנו קשר באמצעות כתובת המייל או מספר הטלפון המפורטים בדף "צור קשר" באתר. אנו נשנה את המידע האישי הרלוונטי ונפעל בהתאם לבקשתך תוך זמן סביר לאחר קבלת הבקשה, וזאת אם וככל שהדבר אפשרי ובהתאם להוראות החוק.

  י"א. אתרים צד ג’

  האתר שלנו עשוי לכלול קישורים חיצוניים, ופרטים על אתרים צד ג’. אין לנו שליטה ואיננו אחראים על מדיניות הפרטיות והנהלים של כל צד ג'.

  י"ב. תקנון מתחם הנינג'ה

  למען הסר ספק, כי אין באמור בתקנון זה ובמדיניות הפרטיות שלפיו כדי לגרוע מהאמור בתקנון של מתחם הנינג'ה הפיזי של החברה בו מתבצעת הפעילות הספורטיבית ו/או לגרוע מהאמור ביחס לשימוש צילומים והקלטות וכל מידע שנאסף בעת הביקור במתחם הפיזי והפעילות בו.

  י"ג. עידכונים

  אנחנו עשויים לעדכן מדיניות זו מעת לעת באמצעות פרסום של גרסה חדשה באתר שלנו. עליכם לבדוק את העמוד הזה מדי פעם על מנת לוודא שאתם מבינים כל שינוי שנעשה במדיניות זו. אנחנו עשויים להודיע לכם על שינויים במדיניות זו בהודעת דואר אלקטרוני או דרך מערכת ההודעות הפרטיות שבאתר שלנו.

  צור קשר
  ככל שיש לך שאלות או בירורים בנוגע לתקנון זה, אנא עשה זאת באמצעות טופס צור קשר שבאתר.

  מחפשים מקום מגניב לחגוג יומולדת?

  מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

   היתרונות שלנו

   צוות רציני
   אדיב ומקצועי

   מיועד
   לגילאים 5+

   ג'ימבורי לקטנטנים
   לגילאים 4 - 1

   קפיטריה
   מפנקת 

   מערכת חוגים
   מותאמת אישית לכל ילד

   חגיגות ימי הולדת
   ואירועים במתחם

   המסלולים אצלנו ב
   נינגה ישראל חיפה

   נינג'ה ישראל חיפה הינו אתר מקצועי ומעולה המיועד לילדים המבקשים להתנסות על מתקנים ספורטיביים מהז'אנר...

   רוצים שהילד שלכם יהפוך לנינג’ה?

   מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

    להזמנת אירוע
    קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה