להזמנת אירוע

מחפשים פעילות אתגרית לילדים?

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם שם

  אימוני נינג'ה

  אימוני נינג'ה נועדו להכשרת הספורטאים המתמודדים בתחום המיוחד הנ"ל. מדובר על ספורט אתגרי תחרותי אשר פרץ לתודעת רבים בעולם עקב התחרויות המרשימות והמתוקשרות המועברות ברשתות טלוויזיה. ניתן לקבל הכשרה ותרגולים במתחם נינג'ה מסודר שיש בו חוגים המנוהלים על ידי מדריכים מנוסים. במקום יש את כל המסלולים המבוקשים שעליהם נערכות התחרויות. מומלץ להירשם ללימוד באתר "נינג'ה סיטי" בחיפה.

  אימוני נינג'ה – לרוצים להתמחות בתחום

  אימוני נינג'ה חייבים להתקיים לאורך זמן כי מדובר על ספורט תחרותי בו יש צורך לשלב יכולות גופניות ומנטאליות גבוהות. הייחוד של הספורט הזה הוא בכך שיש בו שלל אלמנטים. החל מדרישות לכוח פיזי, דרך מהירות, שיווי משקל ויציבות ועוד. יש צורך לתכנן את מעבר המכשולים היטב, ומעל לכל, לרכוש ניסיון. המסלולים מגוונים ובכל מכשיר יש להציג כישורים אחרים. האתר מציע לימוד בקבוצות או ליחידים לילדים בכל הגילאים. ההדרכות מותאמות לקבוצות גילאים שונות ולכל תלמיד מוקדש יחס אישי ומעקב אחר התקדמותו. ניתן למצוא באתר מגוון מתקנים דוגמת: מתקני טיפוס, טרמפולינות, קירות טיפוס עם שיפועים, ישרים ומעוגלים, אלמנטים תלויים, גלגלים גדולים, כדורי תלייה ועוד. כולם הוקמו על פי תקנים קיימים ובטוחים לשימוש.

  האתר מיועד גם לבילוי. ניתן לנוח ולאכול בו אוכל המובא בצידניות מהבית באזורים המיועדים לכך. בנוסף, נמכרים במקום מאכלים ופינוקים מתוקים. ניתן לארגן ימי הולדת, ימי כיף מטעם מקומות עבודה וארגונים אחרים, אפשר להגיע במסגרת בתי ספר וקייטנות ועוד. ההתנסות הראשונה יכולה להיות באחת המסגרות הללו ובדומות ובעתיד להגיע במיוחד לחוגים המתנהלים במקום. כך, לאורך זמן וככל הנדרש.

  אימוני נינג'ה – אתר מקצועי ומאתגר

  אימוני נינג'ה מסייעים לכל הרוצים בכך ומוכשר לפעילות הנ"ל להגיע למטרה שהוא הציב לעצמו.  ככל שמתחילים מוקדם וחווים את הנושא, כך יש אפשרות ללמוד מהיסודות. אתר "נינג'ה סיטי" הממוקם בחיפה הינו מקצועי ומנוהל היטב על ידי אנשים המכירים את הנושא. מומלץ לקבל מידע באתר ובאמצעות התקשרות טלפונית. לאחר מכן להירשם. מדובר על פעילות חברתית במסגרת ילדים אחרים. כך שההנאה מובטחת. כאשר יגיעו ההישגים יגדל הסיפוק העצמי.

  רוצים שהילד שלכם יהפוך לנינג’ה?

  מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

   להזמנת אירוע
   קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה