להזמנת אירוע

מחפשים פעילות אתגרית לילדים?

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם שם

  מגוון חוגי נינג'ה לכל הילדים

  מערך החוגים החדש בנינג'ה סיטי

  נינג'ה סיטי מתחם הנינג'ה הראשון מסוגו בישראל המציע 700 מטרים של חוויה בלתי נשכחת לילדים, נוער ומבוגרים. במתחם יחכו לכם שלושה מסלולים מאתגרים כאשר כל מסלול נינג'ה בעל דרגת קושי שונה.

  • תוכנית אימונים מקצועית המחולקת ל-4 שלבים.
  • החוגים מיועדים לגילאי 5-14.
  • חלוקת הקבוצות מתבצעת לפי גילאים.
  • אימונים בקבוצות קטנות של עד 12 משתתפים.
  • החוגים מתקיימים במתכונת חד שבועית ודו שבועית.
  • האימונים מתקיימים בימי ב' ו-ד' בשעות 16:30-17:30 , 17:00-18:00 , 18:15-19:15

  "לייצר מעגל של השראה דרך הנאה ואתגר"

  שלום הורים יקרים !
  אנחנו שמחים שבחרתם בחוג שלנו כאמצעי הנאה והעצמת ילדיכם.
  במסגרת חוגי הנינג'ה שלנו הילדים שלכם לא רק יתחזקו בפאן הפיזי אלא גם המנטלי, אנחנו מאמינים בערכיות וכבוד הדדי, התמודדות עם כישלונות , בניית ביטחון עצמי, והחדרת השראה לכל הסובבים שלנו.
  החזון שלנו הוא שכל אחד ואחד יגיע להיות הגרסה הכי טובה של עצמו, תמיד להמשיך להתקדם וכמובן להנות.חוג נינג'ה לילדים

  שלבי החוג:
  האימונים קודם כל יתנו דגש על ההנאה של הילדים תוך כדי בהתמקצעות ושיפור בפאן הפיזי . בנוסף לכך יינתן דגש רב ואף ראשי לבניית ביטחון עצמי של הילדים , שיפור ערכי וחברתי וחתירה למקסום הפוטנציאל הטמון בילדים. תוכנית האימונים שלנו תכלול 4 שלבים עיקריים שמתפרסים על כ- 10 חודשים.

  שלב א: שלב הנינג'ה המתחיל בו ניתן דגש על בניית ביטחון עצמי , נגרום, בעזרת חוגי נינג'ה לילדים להבין שהם מסוגלים ויכולים להיות נינג'ות.

  שלב ב: שלב הנינג'ה המתקדם – שלב שבו תהיה עלייה קלה ברמת אימוני נינג'ה , שלב שבו ניתן דגש על התמודדות עם כישלון , עידוד אחד של השני , ניצחונות קטנים ובעיקר הרבה כיף.

  שלב ג: שלב הנינג'ה האולטימטיבי – שלב שבו נעלה עוד קצת ברמת האימונים ונתחיל לשלב מסלולים שלמים של נינג'ה. בכל שלב אנו שמים דגש על העקרונות הבסיסיים והמקובעים של התמודדות עם כישלונות , איך לנצח משבר , חוסן מנטלי ושיפור ערכי ומוסרי , תוך כדי שאיפה להיות הגרסה הכי טובה של עצמך.

  שלב ד: שלב הנינג'ה מאסטר – שלב שבו נשלב תחרויות ואתגרים שונים ומגוונים , ניתן פה דגש על בניית תוכנית עבודה להצלחה , כיצד עליי לחשוב ולעבוד על מנת להשיג משהו שכרגע נראה בלתי אפשרי. איך עליי לחשוב ולפעול לשם כך? וזיהוי הצלחות קטנות וגדולות.

  דברי מנהל מערך החוגים:

  ”החוגים מיועדים דבר ראשון להנות ולהקנות לילדים ערכים לחיים . אנחנו לא רק עובדים על הצד הפיזי אלא גם על הצד המנטלי של כל ילד , התמודדות עם כישלון , כיצד להשיג מטרה שכרגע נראית לי בלתי אפשרית , עבודה בקבוצה והתמודדות עם הצלחות. שילוב של הצד המנטלי עם עבודה פיזית נכונה ואיכותית הוא השילוב המנצח . הדבר בא לידי ביטוי גם בהמשך החיים של בילד , מבחינה חברתית , כיצד לנטרל השוואות בין ילדים ולהבין שאני מודד הצלחה על פי השיפור העצמי שלי . כמובן שזה רק קצה המזלג ואני מצפה בקוצר רוח להתחיל את התהליך המשמעותי הזה עם ילדכם".

   

  לוח חוגי נינג'ה

  מאי 2024

  א ב ג ד ה ו ש
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  חוג נינג'ה לילדים מאפשר להם ללמוד היטב את יסודות הספורט המאתגר הנ"ל. במתחם נינג'ה מסודר ומקצועי המיועד גם לבילוי ניתן לתרגל את הפעילות בפיקוח של מדריכים מוסמכים. ניתן למצוא בו מגוון של מכשירים בתוך מסלולים ייחודיים, ובכל מסלול יש צורך להציג כישורים שונים. ההדרכה נעשית לטווח ארוך ולכל הגילאים לטובת התקדמות משמעותית ועוקבת. אפשר להירשם באתר "נינג'ה סיטי" בחיפה.

  חוג נינג'ה לילדים – לימוד מהצעד הראשון

  חוג נינג'ה לילדים הוא המקום בו ניתן להתחיל מהיסודות ולהכיר בהדרגה את כל המכשולים הקיימים. כל מתקן מותאם לגילאים צעירים. יש מתקנים שעליהם מתרגלים כוח פיזי, באחרים יציבות ושיווי משקל, יש בהם צריך לבצע תרגילים במהירות ועם תנופה, בנוספים יש להגיע עם תכנון מוקדם, וכן הלאה. כל ילד מגיע עם תכונות וכישורים משל עצמו וחייב לשכלל ולשדרג אותם בהדרגה, מאחר והתחרויות המובילות הינן קשות ומחייבות ידע וניסיון רב. המדריכים בחוגים הינם מנוסים מאוד ומכירים את כל המתקנים לעומק. כך, הם יכולים להעביר מניסיונם הרב לכל חניך. הלימודים הם בקבוצות ובאווירה חברתית. אבל ניתן לקבל גם שיעורים פרטיים להגברת ההתמחות. את התרגולים עושים על מגוון מכשירים דוגמת: טרמפולינות, מתקני טיפוס, קירות טיפוס באלכסון, ישרים ומעוגלים, אלמנטים תלויים, גלגלים גדולים, כדורי תלייה ועוד. כולם בטוחים לשימוש. האתר מיועד גם לבילוי וניתן למצוא בו מתחמים לפיקניק, למשחקים, לאוכל, למנוחה וכיוצא בזה. ניתן להגיע אליו בקבוצות, במשפחות, במסגרת קייטנות ובתי ספר ועוד. כל יום בילוי כזה הינו חוויתי מאוד. ניתן לערוך בו ימי הולדת, ימי כיף ועוד. ניתן לשלב ביקור של יום אחד או יותר יחד עם אטרקציות אחרות בחיפה, רחצה בים ועוד.

  חוג נינג'ה לילדים – אתר מקצועי ומאתגר

  אתר "נינג'ה סיטי" הינו מקצועי ומנוהל היטב וההשקעה בלימוד הדור הצעיר מאתגרת מאוד. אנשים המכירים את הנושא היטב מתכננים את סדרות הלימוד ומתאימות אותן לגילאים ולשני המינים. התוצאות מגיעות כאשר מתקדמים ומשיגים הישגים המוסיפים עניין וסיפוק. מומלץ לקבל מידע באתר או במקום ולהירשם כדי להתחיל בלימודים אשר מכשירים כל אחד בהצלחה לא מבוטלת.

  רוצים שהילד שלכם יהפוך לנינג’ה?

  מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

   להזמנת אירוע
   קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה